Szeptember végén debütál az énekes szólóban is.
Måneskin
Októberben látogat ismét a fővárosunkba a DJ projektjével. Idén januárban érkezett a hír, miszerint a világkörüli turnéjuk után kis szünetet...
Megérkezett Victoria debütáló dala.
Újabb előadókat jelentett be a fesztivál.
Ez volt az első esemény, amire együtt mentek el.
Damiano szólóban, Victoria DJ-ként folytatja, amíg szünetre vonulnak.
Úgy tűnik, igazak a hetek óta keringő pletykák.








