Megérkezett a jövő évi Sziget kívánsággépe, olyan előadókkal, mint Benson Boone, Olivia Rodrigo, vagy éppen Dua Lipa.
Az idei Sziget line-upja már teljes, és a bizonytalan kezdetek ellenére is kitettek magukért a szervezők, hiszen olyan sztárokat csíphetünk majd el augusztusban hazánkban, mint Zara Larsson, sombr, a Twenty One Pilots, Lewis Capaldi, vagy éppen Skrillex. Most pedig itt a lehetőség, hogy beleszóljunk, 2027-ben kik lépjenek színpadra a fesztiválon, ugyanis megérkezett a jövő évi Sziget kívánsággépe.
A kívánsággépbe először magunkról írhatunk be maximum 10 előadót, akiket szívesen látnánk jövő nyáron Budapesten, ezután pedig egy előre megadott listából választhatunk még 10-et.

A listában olyan nevek szerepelnek, mint a tavalyi Szigeten is fellépő Anyma, mgk, Benson Boone, ROSALÍA, PinkPantheress, Robyn, az idén kétszer is Budapesten koncertező Pitbull, Kesha, a KATSEYE, Addison Rae, Dua Lipa, David Guetta, Olivia Rodrigo, JADE, Lola Young, Doechii, Ava Max, Ed Sheeran, YUNGBLUD vagy éppen Martin Garrix.
Ezt követően már csak egy rövid kérdőívet kell kitöltenünk arról, hogy milyen korosztályba tartozunk, melyik országból érkezünk a fesztiválra, és honnan értesültünk a kívánsággépről.
Az idei Sziget augusztus 11-től 15-ig tart, és lesz 0., illetve -1. napja is.



