© MUSICDAILY

Nem engedték Bebe Rexhának, hogy kiadja a slágere évfordulós verzióját, ezért inkább kiszivárogtatta

Így vagy úgy, de eljuttatta a fanokhoz a dalt az énekesnő.

Október 14-én lesz 10 éve, hogy megjelent Bebe Rexha és G-Eazy közös megaslágere, a Me, Myself & I, mely mindkét előadó karrierjének hatalmas löketet adott. Az énekesnő rajongói valószínűleg azt is tudják, hogy a dalt Bebe eredetileg saját magának írta, és szólóban tervezte piacra dobni, mielőtt végül a rapperhez került, és kollab született belőle. A track ekkor még a Don’t Need Anything címet viselte, és korábban már ki is szivárgott egy szólóverziója, azonban most az énekesnő, a jubileum alkalmából ki szerette volna adni hivatalosan is az eredeti változatot – csakhogy nem engedték neki.

De ez nem akadályozta meg abban, hogy eljuttassa a fanokhoz a sláger két, eddig soha nem hallott demóját, és nemes egyszerűséggel kiszivárogtatta őket. A privát Instagram profilján, a badbxtchrexha-n osztott meg egy Dropbox linket a rajongókkal, melyen keresztül ingyen le lehet tölteni a demókat. Nem követed az előadó privát oldalát? Semmi gáz: ide kattintva ennek ellenére is csekkolhatod a sláger eredeti verzióit – egy akusztikus, csupán zongora által kísért változatot és egy pörgős, house-beütésű verziót.

Reklám 1

Az énekesnő a link mellett megosztott egy posztot, melyből kiderül, hogy többek között David Guettához, Oliver Heldens-hez, Alesso-hoz, Zedd-hez, Hardwell-hez, Tiësto-hoz, Avicii-hez, és a Swedish House Maffiához is igyekezett eljuttatni a szerzeményét, hogy együtt dolgozzanak rajta.

Kiszivárogtatta a slágere eredeti verzióit Bebe Rexha, mert nem engedték neki, hogy hivatalosan kiadja őket.

G-Eazy nem engedte, hogy kiadja?

Bebe a történetében beszélt arról, hogy nem engedték neki, hogy hivatalosan is kiadja a saját verzióját a dalból. Bár nem nevezi nevén a rappert, a szavaiból arra lehet következtetni, hogy G-Eazy akadályozta meg ebben.

Képzeld el, hogy írsz egy dalt, ami a te dalod. Megengeded valakinek, hogy kiadja, de nem adod el neki, szóval a saját dalod marad. És aztán ez a valaki nem engedi, hogy kiadd a saját verziódat a tizedik évforduló alkalmából. Amikor még mindig a saját dalodról beszélünk

– árulta el a privát Instagram oldalán.

A két előadó között régen jó kapcsolat volt, azonban az évek során megromlott a viszonyuk. Az énekesnő tavaly egyenesen beképzeld, hálátlan lúzernek nevezte G-Eazy-t, és azzal fenyegette, hogy kiteregeti a szennyesét arról, hogyan bánt vele.