„Egy idő után a fesztiválok összemosódnak, de a Szigetre tisztán emlékszem” – exkluzív Isabel LaRosa interjú
Eddigi legnagyobb európai koncertjét adta a Pentatonix Budapesten, kikotyogták, jövő nyáron visszatérnek
Hatalmas színpadot építenek Taylor Swift és Travis Kelce lagzijára a Madison Square Gardenben, de a fogadalmat nem ott teszik
A Heated Rivalry sztárja is szerepet kapott Lindsay Lohan, Shailene Woodley és Kit Harrington sorozatában
Visszatért Janet Jackson – íme a „No Sleeep”!Szabi Dal 2015.06.22. 16:46 Hét esztendő után Janet Jackson új dallal jelentkezik: „No Sleeep” című száma az első ízelítő a közelgő 11. albumáról, amely még ebben az évben lát napvilágot.