Több mint 3 év után jegyben jár Sam Smith és a divattervező párja

A Met-gálán derült ki, hogy esküvőre készül az előadó és a párja.

Úgy tűnik, hamarosan kimondhatja a boldogító igent Sam Smith. Az előadó ugyanis a hírek szerint jegyben jár a barátjával, a divattervező Christian Cowannel, akivel több mint 3 éve alkot egy párt. Az eljegyzésről az idei Met-gálán hullott le a lepel, méghozzá egy kotnyeles szállodai dolgozónak köszönhetően.

A Page Sixnek nyilatkozott a forrás, aki a Mark Hotelben dolgozik, vagyis abban a szállodában, ahol Sam és Christian a divatvilág legrangosabb eseményére készülődtek. A szemfüles bennfentes elmondása szerint a pár a hotel halljában beszélgetett az eljegyzésről, és ő úgy vette ki a szavaikból, hogy bensőséges keretek között hangzott el a nagy kérdés.

Reklám 1

Én úgy értettem, hogy egy szűk körű eljegyzés volt. Nagyon boldognak tűntek, és látszott rajtuk, hogy fülig szerelmesek

– kotyogta ki.

A Met-gálán derült ki, hogy jegyben jár Sam Smith és a divattervező párja, Christian Cowan.

A „szállodai kém” mellett egy másik forrás is megerősítette az eljegyzés hírét a Page Sixnek.

Sam és Christian 2022 decemberében jelentek meg először együtt nyilvánosan, azóta pedig többször, több különböző eseményen láthattuk a párt. 2024-ben vonultak végig először együtt a vörös szőnyegen, szintén a Met-gálán, és bár nem beszélnek túl sokat a kapcsolatukról, a napokban a tervező úgy utalt az Instagramon az előadóra, hogy „a szerelmem”.