Nem folytatódik a Netflixes Olympo című sorozat

Hiába volt a spanyol Netflix egyik legnagyobb dobása 2025-ben az Olympo című sorozat, melyet az Elit egyes készítői hoztak a streaming platformra, még ezek sem voltak elegek arra, hogy folytatódjon a sorozat.

Az Olympo egy feszült, szenvedéllyel és intrikákkal teli drámasorozat, melyet a Netflix 2025 nyarán mutatott be. A 8 epizód egy elit sportakadémia falai mögé enged betekintést, ahol a győzelem mindennél fontosabb. A fiatal sportolók nemcsak a dobogóért küzdenek, hanem egymás ellen is, miközben tiltott szerek, titkos alkuk és veszélyes ambíciók szövik át a mindennapjaikat. A kapcsolatok gyorsan lángra kapnak és ugyanilyen gyorsan mérgezővé válnak: féltékenység, árulás és vágy keveredik a versenyszellemmel. Ahogy a nyomás egyre nő, a szereplőknek szembe kell nézniük azzal, meddig hajlandók elmenni a sikerért, és mi marad belőlük, ha mindent feláldoznak érte.

Reklám 1

A főbb szerepekben például Clara Galle-t, María Romanillost, Nuno Gallegot, Nira Osahiat, Agustín Della Cortet, Najwa Khliwat, Juan Perales-t, Martí Cordero-t és Andy Duato-t láthattuk.

A sorozatról a napokban több spanyol napilap is cikkezett, akik úgy fogalmaztak, hogy értesüléseik szerint nem folytatódik a sorozat, illetve, hogy a főszereplők, Clara Galle és Agustín Della Corte már más projekteken dolgozik. A hivatalos bejelentés pedig néhány órája érkezett, melyet a nemzetközi sajtó is felkapott.

A megjelenésekor egyébként hazánkban is a legnépszerűbb tartalmak közé tartozott, de úgy látszik a streaming platform nem volt megelégedve a számokkal és hype-al, amit generált.