Mozis megjelenési bulival készül Taylor Swift, a nemzetközi bejelentés később jön

Mozikban ünnepelhetik az énekesnő rajongói az új lemez megjelenését.

Ma számoltunk be róla, hogy egy filmet is készített Taylor Swift a soron következő, The Life of a Showgirl című lemezéhez, most pedig megérkezett a hivatalos bejelentés is. Az énekesnő rántotta le a leplet a hírről, miszerint október 3 és 5 között, a korong megjelenésének hétvégéjén mozis megjelenési bulival készül a fanoknak.

Egyelőre csak az Egyesült Államokban lehet jegyet venni a különleges eseményre, de ez nem jelenti azt, hogy a nemzetközi rajongóiról megfeledkezett volna a sztár. A sajtóközlemény szerint ugyanis az USA-n kívül még több mint 100 országba érkezik a buli, köztük Kanadába, Mexikóba, az Egyesült Királyságba, Ausztriába, Belgiumba, és Svédországba is. A legtöbb helyre a következő keddtől, szeptember 23-tól lehet majd jegyeket venni.

Reklám 1

Azoknak az országoknak sem kell csüggedniük, akik a keddi bejelentésbe nem férnek bele. Ők a hivatalos közlemény szerint október egy másik hétvégéjén kapják meg a mozis élményt – erről a további részletek október 3-án, vagy akörül várhatóak. Arról egyelőre nincs hír, hogy Magyarország melyik csoportba esik.

Mozikban ünnepelhetik a rajongók Taylor Swift új albumának megjelenését.

Akkor most mit is nézhetünk majd a mozivásznon?

Az eseményen levetítik a The Life of a Showgirl első kislemeze, a The Fate of Ophelia klipjét, színfalak mögötti jeleneteket arról, hogyan készült, és egy képkockáról képkockára kommentárt arról, hogy mi inspirálta. 

A tánc opcionális, de nagyon ajánlott

– írta Taylor az Instagram oldalán.

Amint lesz bármi információ arról, hogy hazánkba mikor érkezik a buli, beszámolunk róla.