Mostanra már egy vicces pillanatnak tartja a dolgot.
Demi Lovato-t legalább annyira szeretjük a vicces pillanatai miatt, mint a zenéjéért. Az évek során rengeteg gyöngyszemmel ajándékozott meg minket, például, amikor egy frozen joghurt üzlettel vívott vérre menő harcot, vagy amikor azt mondta, a bögre a kedvenc étele, azonban a hab a tortán kétségkívül az volt, amikor egy traumatizált szellemnek énekelt. Ha valaki esetleg nem emlékezne az ikonikus esetre, gyorsan összefoglaljuk, mi is történt.
Az előadónak 2021-ben volt egy dokusorozata Unidentified with Demi Lovato címmel, ahol a csapatával természetfeletti jelenségeket, például ufókat és szellemeket kutatott. Az egyik epizódban egy volt bordélyházba látogattak el, ahol egy Carmen nevű szellemmel találkoztak. Demi úgy érezte, a léleknek traumái vannak, ezért elénekelte neki a Skyscraper című slágerét.
A sztár most visszatekintett a négy évvel ezelőtti, azóta mémmé vált esetre, és ki is fejtette róla a véleményét. Trisha Paytas podcastjében árulta el: bár hisz a természetfelettiben, eléggé be volt tépve a sorozat forgatásakor.
Totál be voltam tépve. Spirituális ember vagyok, és hiszek a természetfelettiben, ezt abszolút nem tagadom. De ez az életemnek pont egy olyan korszakában történt, amikor úgy esett, hogy rengeteget füveztem. Szóval akkor is totál be voltam tépve. Nem emlékszem pontosan, honnan jött az ötlet, de úgy voltam vele, ennek a szellemnek traumái vannak, úgyhogy énekelni fogok neki, hogy megnyugodjon
– emlékezett vissza.
Így már azért egy kicsit jobban érthető a dolog.
Demi tinikora óta küzd a függőséggel, 2018-ban pedig egy komoly túladagolása is volt. Ezután a sztár a „kaliforniai józansággal” próbálkozott, vagyis nem ivott alkoholt, és nem használt drogokat, de füvet időnként – vagyis a mostani nyilatkozata szerint igazából elég sűrűn – szívott. 2021 decemberében jelentette be, hogy ez a módszer mégsem jött be neki, így azóta semmiféle tudatmódosító szert nem használ.
Már nem fél felvállalni a butaságait
Volt egy időszak, amikor Demi vérig sértődött minden mémen, ami róla készült – 10 évvel ezelőtt például az egyébként ártatlan Poot-sztorin is felkapta a vizet. Mostanra azonban úgy gondolja, fel kell vállalnia a vicces vagy éppen butácska pillanatait.
Elmondása szerint sokáig nem nézte vissza a szellemnek éneklős videót sem, mert kellemetlennek találta, de mára már jót nevet rajta.
Nem néztem vissza, mert egyszerűen kicringe-elek rajta, de mostmár egy vicces pillanatnak tartom, amin jót nevethetek. Mondtam és csináltam jó pár butaságot, amit egyszerűen fel kell vállalnom. Ha nem vállalod fel, az emberek csak ki fognak nevetni, úgyhogy inkább én is nevetek magamon
– fogalmazott.
Az előadó egyébként a közelgő albuma felvezető kislemeze, a Fast videóját telepakolta róla készült mémekkel, és természetesen a léleknek éneklős pillanata is benne van. A lemezen jelenleg az utolsó simításokat végzi, és elmondása szerint egy könnyed és felszabadult poplemez lesz, ami jól tükrözi majd, hol is tart jelenleg az élete.



