Pletyka: jövőre Európába is visszatér Lady Gaga, Bécs is az állomások között szerepel

Több európai dátummal bővülhet az énekesnő The Mayhem Ball turnéja. 

Nem ér véget egyhamar Lady Gaga hatalmas sikernek örvendő The Mayhem Ball turnéja. Jelenleg is tart a koncertsorozat amerikai szakasza, de máris bejelentették, hogy az énekesnő jövőre újabb kört megy vele az Egyesült Államokban és Kanadában. De mi a helyzet Európával? Ha hihetünk a pletykáknak, hamarosan lesz okuk örülni az itteni rajongóknak is.

Egy állítólagos bennfentes szerint ugyanis 2026-ban a mi kontinensünkre is visszatér Gaga, ráadásul a szomszédos Bécs is a tervezett állomások között szerepel. Ha igaz, amit állít, az Egyesült Királyságban, Franciaországban, Lengyelországban, Ausztriában, Olaszországban, és Görögországban terveznek koncerteket jövő májusra, ráadásul arénák helyett ezúttal nagyobb befogadóképességű stadionokban.

Reklám 1
Ha igazak a pletykák, jövőre Bécsben is elcsíphetjük élőben Lady Gagát.

De miért is adunk egy random X felhasználó szavára? Természetesen addig semmit nem vehetünk készpénznek, amíg nincsen hivatalosan bejelentve, ugyanakkor a szóban forgó forrás napokkal a bejelentés előtt megosztotta, hogy februárban indul a sztár turnéjának újabb észak-amerikai szakasza, és azt is elárulta, hogy ott ismét arénákban lép majd fel.

A The Mayhem Ball idei európai koncertjei szeptember végén, Londonban startolnak el, és a brit főváros mellett Manchesterbe, Stockholmba, Milánóba, Barcelonába, Amszterdamba, Antwerpenbe, Lyonba és Párizsba viszi el a showt a sztár.

Várható volt, hogy jövőre folytatódik a turné

A koncertsorozat bejelentésekor eléggé kiakadtak a rajongók azon, hogy mennyire kevés városba jelentettek be fellépéseket, a hatalmas kereslet és a helyszínek kisebb befogadóképessége miatt pedig a jegyvásárláskor valósággal elszabadult a káosz. Azonban nem csak emiatt volt várható, hogy jövőre újabb kört megy Gaga a turnéval.

Még márciusban elárulta az előadó, hogy idén egyáltalán nem is tervezett útnak indulni – azonban a MAYHEM című albuma fogadtatása arra inspirálta, hogy mégis megtegye.

Nem terveztem, hogy idén turnézni fogok, de az új album hihetetlen fogadtatása arra inspirált, hogy mégis útnak induljak. Villámgyorsan összeállt az egész Arthur Fogelnek és a Live Nation fantasztikus csapatának köszönhetően, akik csupán néhány hét alatt terveztek meg egy világkörüli turnét

– írta.

Így azoknak sem kell szomorkodniuk, akik idén nem tudnak eljutni egyik koncertre sem, ugyanis úgy tűnik, jövőre is lesz rá lehetőségük, ráadásul, ha hihetünk a pletykáknak, még közelebb is hozzánk.