Jövő tavasszal lesz 20 éves az ikonikus Disney-sorozat.
Szinte hihetetlen, de jövőre már 20 éves lesz a Hannah Montana. A Disney ikonikus sorozata 2006 márciusában indult hódítóútjára, a többi pedig már poptörténelem. Egy generáció nőtt fel a szérián, mely négy évadot élt meg, a főszereplőjéből, Miley Cyrusból pedig azonnal szupersztárt faragott.
Természetesen maga a sztár sem feledkezett meg a közelgő, jeles évfordulóról. Mi több, úgy fogalmazott, ez alkalomból valami igazán különlegessel készül a rajongók számára.
Márciusban már a sorozat 20. évfordulója lesz! Higgyétek el, valami nagyon-nagyon különlegeset tervezek erre az alkalomra. Számomra itt kezdődött minden. Hannah nélkül nem lennék az, aki ma vagyok
– nyilatkozta a SiriusXM műsorában.
Volt egy időszak, amikor Miley minden erejével le szerette volna vetkőzni a karaktert, sőt, egyenesen kijelentette, hogy Hannah Montana már halott – igen, Bangerz éra, most rád nézünk. Azonban mára már egyáltalán nem bánja, ha ezzel a szerepével azonosítják, és melengeti a szívét, hogy nosztalgiával tölti el az embereket a jelenléte.
Őrület, hogy ezzel a karakterrel indult a karrierem, akiről azt hittem, hogy soha nem fogom tudni levetkőzni, most pedig, ha megjelenek valahol, az mindenkit nosztalgiával tölt el a gyerekkorukból. Az emberek életébe úgy épültem be, mint ez a szereplő
– tette hozzá.
Sokáig nem énekelhette a Hannah Montana dalait
Bár Miley nem kevesebb, mint öt évet szentelt az életéből a Hannah Montana sorozatnak, miután véget ért, sokáig nem énekelhette el élőben a benne felcsendült dalokat. Ez azonban tavaly megváltozott, amikor is Disney-legendává avatták, aminek elmondása szerint nagyon örül. Vajon jövőre újra hallhatjuk élőben a Best of Both Worlds-öt, és a széria többi slágerét?

De addig is, amíg az előadó nagy meglepetésére várunk, a legújabb albumát, a Something Beautiful-t már hallgathatjuk, a hozzá készült film pedig hazánkban július 30-án válik elérhetővé a Disney+-on.



