Zavarja, hogy folyton azt kérdezgetik tőle, jól van-e.
Justin Bieber az utóbbi időszakban gyakran szerepelt a sajtóban a mentális egészsége miatt. Rengetegen, köztük a rajongói is aggódtak érte ugyanis, többek között az alapján, ahogy a közösségi oldalain megnyilvánul. Sokan úgy gondolták, tudatmódosító szerek hatása alatt posztol folyamatosan az Instagramra. Pár nappal ezelőtt az énekes meglepetésként dobta piacra a hetedik albumát SWAG címmel, melyen erről is őszintén vallott.
A sztár a találó módon THERAPY SESSION című átvezetőben mesél a mentális egészségéről. Úgy fogalmazott, zavarja, hogy folyton azt kérdezgetik tőle, jól van-e, és ettől igazából csak rosszabbul érzi magát.
Mostanában meggyűlt ezzel a bajom. Sok mindennel kellett megküzdenem emberként, mint mindannyiunknak, és én mindezt a nyilvánosság előtt éltem át. Éppen ezért az emberek mindig azt kérdezgetik tőlem, hogy jól vagyok-e. Ez egy idő után nagyon nyomasztó tud lenni. Ettől csak úgy érzem, mintha csak velem lenne a baj, és mindenki más tökéletes lenne
– hangzik el a trackben.
A csupán kicsit kevesebb, mint másfél perces átvezetőben a sztár egyébként a humorista Druski-val beszélget, aki szerint Justin csak trollkodik és szórakozik az Instagramon. Erre a kijelentésére helyesel az énekes – úgy tűnik, a fanoknak kár volt aggódniuk az online viselkedése miatt.

Az eddigi legszemélyesebb lemeze
Justin kevesebb, mint 24 órával a SWAG megjelenése előtt osztotta meg, hogy érkezik a lemez, így az egész világot meglepte vele. A 21 trackes anyag kétségkívül az eddigi legszemélyesebb és legmélyebb albuma lett, melyen betekintést nyerhetünk az mostani életébe, mint édesapa és férj is.
A hírek szerint egyébként a korong igencsak könnyedén és természetesen állt össze. Az utóbbi hónapok során a sztár jam sessionöket tartott a Los Angeles-i otthonában, mielőtt Izlandra utazott volna, hogy ott véglegesítse a dalokat.



