3 év után hivatalosan is visszatért a BLACKPINK

Új fejezet kezdődött a banda karrierjében.

Lassan 3 éve, hogy új zenével jelentkezett a BLACKPINK, most viszont teljes erőbedobással tért vissza a banda. Megérkezett a legújabb kislemezük, mely a JUMP címet kapta. A szerzemény, amivel új fejezet kezdődik a csapat karrierjében, igencsak pörgős és energikus lett, és szinte biztosak lehetünk benne, hogy uralni fogja a slágerlistákat.

A kislemezhez videó is forgott, méghozzá Dave Meyers rendezésében. A szürreális klipben többek között a BLACKPINK rajongóit láthatjuk, ahogy teljesen megőrülnek a kedvenceik láttán, miközben JISOO, JENNIE, ROSÉ, és LISA repülnek is felettük.

Reklám 1

A JUMP-ot először még a megjelenés előtt, élőben hallhatták a fanok a banda Deadline elnevezésű turnéja nyitóestjén. A koncertsorozattal jövő januárig összesen 31 showt adnak 16 városban. Európában sajnos csupán négy helyen, Párizsban, Milánóban, Barcelonában és Londonban csíphetjük el őket.

Új fejezet kezdődött a BLACKPINK karrierjében.

A BLACKPINK utoljára 2022-ben jelentkezett albummal, mely a Born Pink volt. Szerencsére azonban az utóbbi évek során sem hagyták unatkozni a BLINK-eket. A tagok ugyanis külön-külön bontogatták a szárnyaikat, és mind a négyen szólóalbumot dobtak piacra. Arról egyelőre nincs hír, hogy mikor jelenik meg a várva várt harmadik stúdióalbumuk.