Íme a Mantra!
Bár a BLACKPINK jelenleg szüneten van, a banda tagjai gőzerővel dolgoznak a szólózenéjükön. JENNIE utoljára tavaly jelentkezett saját dallal, ami a You & Me volt, most pedig megérkezett a legújabb kislemeze, mely a Matra címet kapta.
Egy könnyed, indulószerű dalt szerettem volna készíteni, ami a girl powert ünnepli, és arra inspirálja a nőket, hogy magabiztosan merjenek ragyogni
– nyilatkozta az előadó a Vogue-nak.
A szerzeményhez videó is forgott, melyet a szövegéhez hűen Los Angelesben vettek fel.
A Mantra egyébként az első kislemeze JENNIE-nek azóta, hogy otthagyta a YG Entertainmentet, és saját kiadót alapított 2023 novemberében.



