Visszatért a BLACKPINK JENNIE-je

Íme a Mantra!

Bár a BLACKPINK jelenleg szüneten van, a banda tagjai gőzerővel dolgoznak a szólózenéjükön. JENNIE utoljára tavaly jelentkezett saját dallal, ami a You & Me volt, most pedig megérkezett a legújabb kislemeze, mely a Matra címet kapta. 

Egy könnyed, indulószerű dalt szerettem volna készíteni, ami a girl powert ünnepli, és arra inspirálja a nőket, hogy magabiztosan merjenek ragyogni

– nyilatkozta az előadó a Vogue-nak.

A szerzeményhez videó is forgott, melyet a szövegéhez hűen Los Angelesben vettek fel. 

Reklám 1

A Mantra egyébként az első kislemeze JENNIE-nek azóta, hogy otthagyta a YG Entertainmentet, és saját kiadót alapított 2023 novemberében.