Igencsak sokat mutatott magából a rapper a legutóbbi fellépésén.
Vie
Spontán a szájába vette a mikrofonját és az egészet a benyomta.
Ünnepeld a rapper legújabb albumának megjelenését egy exkluzív környezetben Budapesten.
Kiakadtak a rajongói, most viszont elárulta, hogy úgy értette a jelzőt, hogy jó túllenni rajta.




