A készítők szerint a rajongók viselkedése komoly biztonsági kockázatot jelent A nyár, amikor megszépültem szereplői számára

Az alkotók megkérték a fanokat, hogy ne zavarják a készülőben lévő film munkálatait.

Ahogy mi is beszámoltunk róla, elstartolt A nyár, amikor megszépültem film forgatása, a befejező fejezet egyik kulcshelyszíne pedig a rajongók legnagyobb örömére Cousins lesz. Ezzel csak annyi a baj, hogy a kitalált városka forgatási helyszínét már jól ismerik a fanok, és előszeretettel látogatnak ki az észak-karolinai tengerpartra, hogy akár csak egy pillantást vethessenek az alkotás sztárjaira. Ez pedig nagyon nem tetszik a készítőknek.

Az alkotók a sorozat és a készülőben lévő film hivatalos közösségi platformjain kérték meg a rajongókat, hogy ne zavarják a munkálatokat. Egy rövid videót osztottak meg, melyben a homokba írták bele, hogy „légyszi, ne zavarjatok”, mert állításuk szerint a fanok viselkedése komoly biztonsági kockázatot jelent a film szereplői számára.

Reklám 1

Imádjuk a lelkesedéseteket, de az, hogy megosztjátok a forgatási helyszíneket, és kilátogattok oda, zavarja a munkánkat, és komoly biztonsági kockázatot jelent a szereplők és a stáb számára. Keményen dolgozunk azon, hogy egy nyugodt, védett közeget teremtsünk, ahol a lehető legjobb filmet készíthetjük el. Légyszi, segítsetek nekünk megőrizni Cousins varázsát, amíg el nem jön az ideje, hogy megosszuk veletek

– írták.

Persze nem ez az első alkalom, hogy a kissé túlbuzgó fanok kimennek a forgatás helyszínére. Mi több, a széria utolsó, harmadik évadához még plusz jeleneteket is forgattak, csak azért, hogy titokban tudják tartani a történet részleteit.

A bullyingtól is óvni próbálják a szereplőket

Az alkotás rajongói kétségkívül igencsak lelkesek, a lelkesedésük azokban a készítők szerint néha nem megfelelő irányt vesz. A véleményük, amit online megfogalmaznak, olykor bullyingba csap át, ezért a tavalyi, harmadik évad premierje előtt az alkotók egy felhívást tettek közzé arról, hogy milyen viselkedés nem elfogadható a széria színészeivel és stábjával szemben.

Az alkotók szerint a rajongók viselkedése biztonsági kockázatot jelent A nyár, amikor megszépültem sztárjai számára.

Erre az Amazon televíziós részlegének akkori vezetője szerint azért volt szükség, hogy megóvják a bullyingtól a szereplőket.

Találkoztunk már korábban is hasonló helyzetekkel adaptációk esetében, amikor egy rajongótábor időnként elég heves tud lenni, és néha elmossák, vagy át is lépik a határt a karakterek és a színészek között. Nagyon hálásak vagyunk a rajongók lelkesedéséért, de igyekszünk a probléma elébe lépni: tisztázni, mit szeretnénk támogatni, és mi az, amit nem tartunk elfogadhatónak. Úgy gondolom, az alkotóink és a szereplőink is értékelik, hogy ilyen előrelátóan lépünk fel ebben a kérdésben

nyilatkozta még tavaly.

A nyár, amikor megszépültem film munkálatai egyébként legkorábban júliusban érnek véget, és 2027-nél előbb biztosnak nem nézhetjük a kész alkotást.