Ez a karakter tér vissza a Wednesday 2. évadának második felében

Az első évadban elhunyt, de feltámad a második etap második felére.

A mai nap várható a Wednesday 2. évadának második felének az első előzetese, azok után, hogy az augusztus 6-ai premier után 4 vadonatúj részt kaptunk a sorozatból. A széria sztárjai jelenleg járják a világot, hogy népszerűsítsék az amúgy is felkapott sorozatot.

Az ausztrál promós körön fedte fel a Netflix és az alkotás csapata, hogy az első évadban elhunyt karakter, Larissa Weems igazgató (akit egyébként Gwendoline Christie alakít) biztosan visszatér a szeptember 3-án esedékes folytatásban.

Reklám 1
A színésznő karaktere igazi fan favorit volt

Az eseményt egyébként TikTokon közvetítették, és ott jelent meg a színésznő mindenki meglepetésére. Vagy mégsem? A rajongók korábban már teóriákat gyártottak, ugyanis a What’s On Netflix információi szerint a rajongók már korábban kiszúrták, hogy a színésznő Instagram fiókja, pont úgy mint színésztársai helyszínnek Írországot jelöli meg, ahol a második etapot forgatták.

Arról egyelőre nincs hír, hogy milyen formában tér majd vissza, de az új igazgató felbukkanásával nem lepődnénk meg, hogyha nagyobb lenne a szerepe, mint egy egyszerű pár másodpercig tartó cameo.

A Wednesday harmadik évadát a jelenlegi hírek szerint 2026. második felében kezdik majd forgatni, ugyanúgy Írországban.