Budapestről posztolt Miley Cyrus közösségi média fiókjain

Budapesten is megrendezésre kerül egy album meghallgatási esemény, melyen Miley Cyrus új lemezét hallhatja néhány szerencsés rajongó a megjelenése előtt.

Miley Cyrus visszatérő lemeze, a Something Beautiful a hónap utolsó napján, május 30-án érkezik a boltok polcaira. Eddig olyan dalokat hallhattunk a korongról, mint a End of The World, a címadó Something Beautiful, vagy karrierje egyik legszebb balladája, a More to Loose.

Most pedig 70 szerencsés magyar rajongó megjelenés előtt meghallgathatja a korongot a Sony Music Hungary által szervezett eseményen, május 28-án 18:00 kezdettel. Ahhoz, hogy részt vehess az eseményen csak egy kis szerencsére van szükséged, illetve ezen a linken regisztrálnod kell, hogy bekerülj a virtuális kalapba, ami alapján 35 szerencsést kisorsolnak, akik másodmagukkal érkezhetnek az eseményre.

Reklám 1

Az eseményről egyébként maga Miley Cyrus is posztolt közösségi média felületein, ugyanis Budapest mellett több világvárosban, mint például Berlinben, Stockholmban, Londonban vagy Varsóban is tartanak hasonló eseményeket ezen a napon.

Regisztrálni május 21. 23:59-ig van lehetőség, a szerencsés nyerteseket május 22-én 16:00-kor teszi majd közzé a Sony Music Hungary a Facebook oldalukon.

Részese szeretnék lenni az eseménynek